Van İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Van İl Sağlık Müdürlüğü

Telefon Rehberi



















VAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TELEFON LİSTESİ

ŞUBE ve BİRİM ADI

ADI SOYADI

DAHİLİ NO

ŞUBE ve BİRİM ADI

ADI SOYADI

DAHİLİ NO

SANTRAL

Mehmet ETA
Sabahatin ŞEN

0 /1000

AİLE HEKİMİ ATAMA BİRİMİ

Barış DAYAN
Ulvi KOÇ
Osman CAMİYE
Ferdi GÜNGÖRMÜŞ

1061

ÖZEL KALEM

Nürgül BAKAN

2002

AİLE HEKİMLİĞİ UYGULAMA BİRİMİ

Selma BERK
Sami ALTUN
Saliha ARAP

1074

MÜDÜR BEYİN DANIŞMANI

Ali Furkan GÜMÜŞ

1086

SİCİL BİRİMİ-2

Çetin YÜCE
Selda KARAKUŞ
M.Umut TÜRKTAM

1280
1071

PERSONEL VE DESTEK HİZMELERİ BAŞKANI

Ahmet ARSLAN

1006

İZİN VE RAPOR BİRİMİ VE PARSONEL KARTI

Halis AVCI
Manolya ERBAŞ
Ertuğrul TORAK
Çiğdem ŞAHAR

1066
1065

HALK SAĞLIĞI BAŞKANI

Dr. Ömer BİLİCİ

1004

EVRAK KAYIT BİRİMİ

Necatti ELİBOL
Enis GÜLTEPE
Dündar DAĞDEVİREN
Yahya YAKAÇ
Bülent AKDEMİR
Suart ÖZBEY

1069
1062

KAMU HASTANELERİ BAŞKANI

Dr. Bahadır ÖNDEŞ

1003

ANNE VE BEBEK ÖLÜMLERİ BİRİMİ

Tuba D. COŞKUN
Züleyha AKDEMİR
Bahar CEYLAN
Nurhan TORUN

1052
1056
1055

KAMU HASTANELERİ HİZ.BAŞKAN YRD.

Dr. Adem ERGİOĞUZ

1015

BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ

Yasemin TEMİZEL
Birgül SARI
Pınar TURLAK
Ahmet SÜNETÇİOĞLU
Dr. Betül DOĞAN

1053
1064

KAMU HASTANELERİ HİZ.BAŞKAN YRD.

Dt. Mehmet AKTAŞ

1044

PERSONEL SİCİL BİRİMİ-1

Yıldırm YAĞIZ
Seyfettin ERGİN
Rukiye IŞIK
Selda KARAKUŞ

1050

HALK SAĞLIĞI HİZ. BAŞKAN YRD.

Büşra TAPAN SOĞANDA

1252

HALK SAĞLIĞI UZMANLARI

Emine ULU BOTAN
Muhammet AKIN

1068
1051

HALK SAĞLIĞI HİZ. BAŞKAN YRD.

Dr. HİLAL ADIGÜZEL

1073

PERSONEL ATAMA BİRİMİ

İdris AKMAN
Gülseren ÇELİK
Serkan BAYDAR
Canan KARAKOÇ
Kemal ERGÜN

1078
1076

PERSONEL VE DESTEK HİZ. BAŞKAN YRD.

Ahmet TÜFEKÇİOĞLU

1209

İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ

Eyyüp SEFER
Yeliz AKGÜL
Yunus ESİN
Selda YAZICI
Ayşe GÜNEYLİ
Ayşenur YEKE
Filiz AKSOY
Elif SATI DEMİR
Naime POLATER

1077
1067

PERSONEL VE DESTEK HİZ. BAŞKAN YRD.

Zehra ATAY

1072

DİSİPLİN BİRİMİ

M.Şirin ELMAS
Memduh GÜLMEZ
Esma ŞAHAR
Selvihan ÖZCAN
Meltem SAĞLAM
Uğur CABİR

1253
1257

HALK SAĞLIĞI HİZ. KADIN SAĞLIĞI BİRİMİ

Fikret SALTIK
Çiğdem KARAHAN
Asiye DAYAN

1267
1276

GARAJ AMİRLİĞİ

 

1256
1241

RUH SAĞLIĞI

Leyla EDEMEN
Emine BAYRAKTAR


1271

SÜREKLİ İŞÇİ MAAŞ TAHAKUK

Hikmet YÖNTEN
Vedat BALKIŞ

1245

TOPLUM SAĞLIĞI VE GÖÇ BİRİMİ

İklima bayram
Gülüfer TARHAN
İkbal Esra ÇAKIROĞLU
Zeynep ARMAN
Helin MAHMUTOĞLU
Harun AZHAN
Nuran YILDIZ

1269
1273

TÜTÜN BİRİMİ

Osman KARABULUT
Aydemir KESERCİ
Beyan YAKAR
Eda DENİZ YÜKSEL
Irmak ŞAHAR

1247
1260

KANSER BİRİMİ

Ecenur SİVRİ
Songül ÜMİT
Mesude CANDAN
Akif ERCAN
Yunus AKKOYUN
Erkan YILMAZ

1263
1249
1554

MUTFAK BİRİMİ

M. Turan TAŞAN

1039

NTP BİRİMİ

Nevin KAPKAPCI
Hidayet ERGEN
Asuman KABAY
Hakkı Yıldırım ÇAKAR

1268
1275

DANIŞMA

212 14 58

1059
1240

BEBEK DOSTU BİRİMİ

Tayibe ÖZGÜ DURNA
Hamide DONMUŞ

1258

MÜDÜRLÜK TELEFON

210 21 16

 

OBEZİTE VE DİYET BİRİMİ

Tuğba TEKİN
Metin OVA

1248

MÜDÜRLÜK FAX

216 00 46

 

VAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TELEFON LİSTESİ

ŞUBE ve BİRİMA28:F38 ADI

ADI SOYADI

DAHİLİ NO

ŞUBE ve BİRİM ADI

ADI SOYADI

DAHİLİ NO

KAMU HASTANELERİ HİZ. UZMANI

Ebru ÖNTÜRK YILDIZ

1041

HASTANE HİZMETLERİ RAPORLAMA BİRİMİ

Ertuğrul ÖNGİ
Haluk GÜLENOĞLU
Gökçen SÖNMEZ
Nalizer ÖZKAN
Hanife GEZER

1022
1010

BÜTÇE KAMU GELİRLERİ BİRİMİ

Burhan YÜCEBAŞ
Sunullah ÇİFTÇİ
Murat ŞENGÜL
Selime KESİCİ
Fatma UÇAR BAYHAN
Zeynep EFETEKİN

1097
1093

AİLE HEKİMLİĞİ MAAŞ BİRİMİ

Ceyhun GÜNEŞ
Engin ÇELİK

1206

SATIN ALMA-1 ve STOK BİRİMİ

Cahit ÖZHAN
Veysel KARAKUŞ
Suzan ALBAN ÇİFTÇİ
Yavuz TAŞHAN
Şahin ULUDAĞ

1099
1092

DÖNER SERMAYE BİRİMİ

Haydar CANDEMİR
Kadir TOSUN
Suat TOPAL
Esma ÇELİK

1210

TAHAKKUK BİRİMİ

Faruk YERGİN
Zekeriya AKÖZ
Mehmet ÖKMEN
Yusuf GÜRCAN

1202

SATIN ALMA-3

Salih CİN
Ferhat KESİCİ
Ahmet DENİZ
Bahattin İPEK
Özgül YAŞAR

1200
1208

SATIN ALMA-2

Sinan ÖZER
Raci ARSLAN
Serdar ELÜSTÜ
Ercan BUDAK
Adnan TAŞKIN

1205

MUHASEBE MAAŞ BİRİMİ

Sabahattin ŞEN
Veysel KOÇ
Tahir ALMAZ
Hakan ARSLAN
Mehmet GÖKDEMİR

1207

İSTATİSTİK BİRİMİ

Serhat ŞİMŞEK
Fatma BİLGİN
Rıdavan SAYDAN
Ufuk HASAR
Fatih ALTUN

1027
1028

DOKTOR ATAMA BİRİMİ

Özkan KAHVECİ
Davut SULAR
Muammer AÇIKGÖZ
Enes SELECİ

1017

İÇ KONTROL BİRİMİ

Süleyman ÇALAP
Kadir TOLU
Sait TAŞÇI

1026

HASTA HAKLARI BİRİMİ

Yıldırım KAYA

1040

İNŞAAT EMLAK BİRİMİ

Dilber BALKAN
Müjgan BOZ
Erkan PAÇAL
Hadi YURTLU
Dilara ÖZDAĞ
Emrullah AĞACANOĞLU
Ramzan BATTAL
Zeynep ŞAHİN ERGÜN

1023
1031
1025
1049

İLAÇ ve TIBBİ SARF KOORDİNASYON BİRİMİ

Mahmut YILDIZBAŞ
Fatih ÇAM
Muhammet YILMAZ
M. Ali KARAKUŞ

1038

TİG BİRİMİ ve ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ

Suzan İYİYOL
Büşra ÜNAL

1029
1032

KALİTE KOORDİNASYON UZMANI

Yasemin KUŞAK

1019

MUHASEBE BİRİMİ

Şaban AVCI

1214

KLİNİK MÜHENDİSLİK BİRİMİ

M.Şaban YAZÇİÇEK
Bayram YAVUZ
Murat GÖKÇEN

1018
1282
1046

AYNİYAT BİRİMİ-1

Arif DURMAZ
Raşide DENİZ
Ergin EROL

1213
1212

İL PERFORMANS ve KALİTE KORDİNATÖRLÜĞÜ

Sibel DEMİR TUTKAL
Emin ACAR
Ümit GÜNDAY
Tülay AKGÜL
Selda YÜKSEL

1091

AYNİYAT BİRİMİ-2

Veysel ZOR
Zeki İLCİ
Sıdkı YAKAR
Rıfat ÖKER

1211

SİVİL SAVUNMA BİRİMİ

Aysel TAN
Şermin EDREMİT
Barış ZORER
M.Ali ERDOĞAN

1236
1226

FOTOKOPİ ODASI

Musatafa KAPAĞAN
Salahattin

1203

BASIN BİRİMİ

Ferhat ÇEMBERLİTAŞ
Özlem AYKAÇ
Rümeysa TAMER

1231

RAPOR İTİRAZ BİRİMİ

Ercan KULAÇ

1043

TEKNİK SERVİS

Davut ALMAZ

1232

BİLGİ İŞLEM BİRİMİ

Nizamettin EDİN
Ayhan HAKAN
Necdet AVCI
Derya YILDIMVURAN
Veysel SOLMAZ

1221


1222


1220

BİMER BİRİMİ

Seran AKDOĞAN
Cenap ALMANAR


1090

CİMER ve SABİM

Öznür İSLAM
Yasemin ACAR

1087

TIBBİ CİHAZ PLANLAMA BİRİMİ

Erhan DEMİR

1047

ÇAY OCAĞI

 

1057

 

 

 

Görüş ve Önerilerinizi bizimle paylaşın..


 
Kod